niedziela, 11 listopada 2012

Hei!
Skończyłam lekcje wcześniej niż się spodziewałam więc postanowiłam, że napiszę coś tam do was.
Chcę wam zadać kilka pytań. Mam nadzieję że odpowiecie w komentarzu. Co myślicie o moim blogu? Co myślicie o nagłówku? Czy powinnam coś zmienić na blogu? Co wam się podoba a co nie? Jakie macie pomysły na kolejne filmiki i notki?
Jestem już tutaj dość długo niż się spodziewałam. Myślałam, że sobie odpuszę ale o dziwo nie opuściłam bloga. Mam 1 obserwatora któremu bardzo dziękuję, że ze mną jest. Olcia pozdrawiam cię i dziękuję za to. Mam nadzieję, że liczba obserwatorów się powiększy :) Nie ma cały czas komentarzy, ale z czasem się pojawią i tylko dzięki temu myśleniu nie porzuciłam bloga tak jak robiłam to z poprzednimi. Dzięki blogu zdaje mi się że jestem całkiem inną osobą, bo mogę się wam wyżalić napisać co mi się tylko podoba. Tak jakby pamiętnik tylko, że publiczny :P
W następnej notce napiszę wam o nowej trylogii, która zagościła na mojej półce :)

A teraz mam dla was parę zdjęć. Zrobiłam zdjęcie pysznego torta i musiałam wam je pokazać. Torta przywiozła koleżanka mojej mamy z Niemiec. Mniaaam!


Macie jakieś pomysły na notki tematyczne?

3 komentarze:

  1. Twój blog jest świetny tylko martwi mnie ilość obserwatorów. Weź go reklamuj i w ogóle! Bo widzę, że napisałaś wiele notek a prawie nikt tego nie skomentował. Nie jest ci przykro ? Mi by było. Nagłówek spoko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest mi przykro no ale niestety nie wiem jak go reklamować.

    OdpowiedzUsuń
  3. Twój blog jest bardzo fajny.Nagłówek jest śliczny ;).Wszystko mi się podoba w twoim blogu.Dziękuje za pozdrowienia i nie ma za co dziękować uwielbiam twojego bloga :*.A liczba obserwatorów kiedyś się powiększy zobaczysz ;)

    OdpowiedzUsuń